Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Biłgoraju

ul. T. Kościuszki 41/43,  23-400 Biłgoraj

tel./fax: (84) 686 10 66

e-mail: pppbil@poczta.fm

strona internetowa: http://www.ppp.lbl.pl

facebook: https://www.facebook.com/pppbilgoraj/

 

Poradnia pracuje od poniedziałku do czwartku w godzinach od 730 do 1800 oraz w piątki w godzinach od 730 do 1600 


Informację o pracy Poradni podczas stanu epidemii, znajdą Państwo tutaj [LINK]

Informujemy, że w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki, udostępniamy służbowe adresy pracowników pedagogicznych (w kolejności alfabetycznej):

  • Łubiarz SzczepanDyrektor Poradni, pedagog, doradca zawodowy  szlubiarz@ppp.lbl.pl

  • Bielak Alicjapedagog  abielak@ppp.lbl.pl
  • Blicharz Monika psycholog  mblicharz@ppp.lbl.pl
  • Burdzań-Harasim Magdalenapedagog  mharasim@ppp.lbl.pl
  • Dudek Sylwianeurologopeda  sd@ppp.lbl.pl
  • Gircza Bożena Jolantapedagog  bjgircza@ppp.lbl.pl
  • Główczyńska Małgorzatapsycholog, terapeuta rodzinny  mglowczynska@ppp.lbl.pl
  • Jastrzębska Marzennaneurologopeda  mjastrzebska@ppp.lbl.pl
  • Kołodziej Alicjapedagog  akolodziej@ppp.lbl.pl
  • Kozak Anita psycholog –    akozak@ppp.lbl.pl
  • Lipiec Małgorzata logopeda  mlipiec@ppp.lbl.pl
  • Ludwig Edytapsycholog, terapeuta rodzinny  eludwig@ppp.lbl.pl
  • Mateja Barbarapedagog  bmateja@ppp.lbl.pl
  • Miazga Martapedagog  mmiazga@ppp.lbl.pl
  • Oleszczak Izabelasurdologopeda  ioleszczak@ppp.lbl.pl
  • Rudy Korneliapsycholog  krudy@ppp.lbl.pl
  • Szczerba Monika psycholog  mszczerba@ppp.lbl.pl
  • Szwed Magdalenapsycholog  mszwed@ppp.lbl.pl
  • Żółw Anetapsycholog  azolw@ppp.lbl.pl