Kontakt

DANE ADRESOWE PORADNI

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Biłgoraju

ul. T. Kościuszki 41/43,  23-400 Biłgoraj

tel./fax: (84) 686 10 66

e-mail: pppbil@poczta.fm

W sytuacjach nagłych zdarzeń losowych, interwencyjnych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 797-433-796.

Zapraszamy do poradni w godzinach jej pracy

Godziny pracy – Sekretariat

Poniedziałek – Czwartek w godzinach od 7.30 do 18.30

Piątek w godzinach od 7.30 do 16.00 

ORGANIZACJA PRACY PORADNI PODCZAS STANU EPIDEMII​

Informacje znajdą Państwo na oddzielnej stronie. Prosimy kliknąć link

SŁUŻBOWE ADRESY E-MAIL PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNYCH (w kolejności alfabetycznej)

  • Łubiarz SzczepanDyrektor Poradni, pedagog, doradca zawodowy  szlubiarz@ppp.lbl.pl
  • Bielak Alicjapedagog  abielak@ppp.lbl.pl
  • Blicharz Monika psycholog  mblicharz@ppp.lbl.pl
  • Burdzań-Harasim Magdalenapedagog  mharasim@ppp.lbl.pl
  • Dudek Sylwianeurologopeda  sd@ppp.lbl.pl
  • Gircza Bożena Jolantapedagog  bjgircza@ppp.lbl.pl
  • Główczyńska Małgorzatapsycholog, terapeuta rodzinny  mglowczynska@ppp.lbl.pl
  • Jastrzębska Marzennaneurologopeda  mjastrzebska@ppp.lbl.pl
  • Kołodziej Alicjapedagog  akolodziej@ppp.lbl.pl
  • Kozak Anita psycholog –    akozak@ppp.lbl.pl
  • Lipiec Małgorzata logopeda  mlipiec@ppp.lbl.pl
  • Ludwig Edytapsycholog, terapeuta rodzinny  eludwig@ppp.lbl.pl
  • Mateja Barbarapedagog  bmateja@ppp.lbl.pl
  • Miazga Martapedagog  mmiazga@ppp.lbl.pl
  • Oleszczak Izabelasurdologopeda  ioleszczak@ppp.lbl.pl
  • Rudy Korneliapsycholog  krudy@ppp.lbl.pl
  • Szczerba Monika psycholog  mszczerba@ppp.lbl.pl
  • Szwed Magdalenapsycholog  mszwed@ppp.lbl.pl
  • Żółw Anetapsycholog  azolw@ppp.lbl.pl